Mladost opet moćna!

U Varaždinu Jje 1. I 2. svibnja održano PH u višebojima , HAAK Mladost je imao veliki broj predstavnika, čak 12, što je odlično i za pohvalu trenerima, da su uspjeli pripremiti toliki broj višebojaca. Nakon samo jedne medalje na višebojskom prvenstvu prošle godine, one Stjepana Strukara, u Varaždinu je Mladost osvojilia rekordnih 6 medalja! Popularni „univerzalni vojnik“ Stjepan Strukar osvojio je treće zlato uzastopno, dok je junior Filip Pranjić iznenadio i u konkurenciji seniora osvojio srebro! Veteran Marko Lajtman je zbog ozljede završio četvrti ali s novim veteranskim rekordom u skok u dalj (6.20 m). Treće mjesto kod mlađih juniora pripalo je Mariju Mlinaru.

Više...

Održano 2. kolo HALS-a

Atletski klub Sloboda je u Varaždinu, 24.travnja, organizirao 2.kolo HALS-a. Mladostaša u ovim starijim kategorijama nije bilo kao obično u mlađim, ali zabilježeli su nekoliko uspješnih rezultata. Prvenstveno u skoku u dalj u kategoriji mlađih kadetkinja, ali i pobjedom u štafeti 4 x 200 metara. Naročito je lijepo vidjeti Mladostaše među 3 prvoplasirana u nekim disciplinama. U konačnici, Mladost je 9. u konkurenciji mlađih kadetkinja, 15. među starijim kadetkinjama, 7. kod mlađih juniorki, 5. među mlađim juniorima, te odlična ukupno 2. među muškima.