Varaždin - kadeti i kadetkinje

Varaždin - kadeti i kadetkinje Marko Larva

Varaždinski stadion ugostio je 12. rujna najbolje kadetkinje i kadete RH na Kupu i ekipnom PH. U kupu, u konkurenciji kadetkinja Mladost je 15. s 14 bodova, prvenstveno zahvaljujući mnogim otkazima koji za posljedicu imaju oduzimanje bodova, kod kadeta je Mladost 5. sa 62 boda, tako da je klub ukupno 10. sa skupljenih 76 bodova, najbolji su natjecatelji AK Agram. Ekipno, za PH, kadetkinje su 11. sa skupljenih 2777 bodova, kadeti su 8., imaju 2361 bod. I u ovoj je konkurenciji Agram najuspješniji.

Svakako treba izdvojiti prvo mjesto Marka Larve u hodanju na 3000 metara, drugo mjesto Andree Vanđelića motkom, te treća mjesta Lare Silić u hodanju na 3000 m, te Matka Jurčića na 1000 metara.

Evo svih rezultata Mladostašica i Mladostaša:

100 m, kadetkinje
21. Josipa Klišanin - 13.98
35. Ana Sikirić - 14.94
38. Mia Mičević - 18.61

600 m, kadetkinje
22. Dora Fell - 1:58.05
24. Lana Vučić - 2:00.66
27. Lucija Žitnik - 2:05.96

2000 m, kadetkinje
23. Maria Mihaljević - 8:30.38

100 prepone, kadetkinje
15. Jana Klišanin - 18.76
22. Tina Križ - 21.50

3000 m hodanje, kadetkinje
3. Lara Silić - 18:47.13
10. Marta Rušev - 20:49.98

skok u dalj, kadetkinje
20. Tina Križ - 4.34 (x; x; x; 4.34;)

skok u vis, kadetkinje
5. Marta Musladin - 1.56 (150 o; 153 xo; 156 xo; 159 xxx)

skok s motkom, kadetkinje
8. Jana Klišanin - 2.00 (160 o; 180 o; 200 xxo; 220 xxx)

bacanje kočlja, 500 g, kadetkinje
6. Tea Andrea Lučić - 28.02 (26.88; x; 28.02; 25.07)

štafeta 4 x 100 m, kadetkinje
12. HAAK Mladost (Jana Klišanin, Josipa Klišanin, Tina Križ, Marta Musladin) - 54.75

100 m, kadeti
16. Marijan Lažeta - 13.18

300 m, kadeti
15. Marija Lažeta - 41.72
21. Josip pernar - 52.74

1000 m, kadeti
3. Matko Jurčić - 2:48.29
13. Andrija Lažeta - 3:48.94

3000 m, kadeti
— Filip Prlić - DNF

100 prepone, kadeti
10. Andrea Vanđelić - 17.18

3000 hodanje, kadeti
1. Marko Larva - 18:21.76
5. Franko Jelančić - 19:42.32
6. Domagoj Marušić - 20:01.86

skok u dalj, kadeti
15. Antonio Kljusurić - 4.56 (4.54; 4.25; 4.56; 4.10)

skok u vis, kadeti
11. Antonio Kljusurić - 1.50 (120 o; 125 xo; 130 o; 135 o; 140 o; 145 o; 150 o; 153 xxx)

skok s motkom, kadeti
2. Andrea Vanđelić - 2.80 (180 o; 200 xo; 220 o; 250 xxo; 260 o; 270 xxo; 280 o; 290 xxx)

bacanje kugle 4 kg, kadeti
14. Luka Pejić - 6.88 (6.62; 6.88; -; 6.73)

bacanje koplja 600 g, kadeti
7. Luka Pejić - 26.12 (26.12: 23.51; 25.40; 23.56)

štafeta 4 x 100 m, kadeti
10. HAAK Mladost (Josip Pernar, Marijan Lažeta, Andrea Vanđelić, Antonio Kljusurić) - 55.66