Pojedinačno prvenstvo HALS-a, Varaždin

Foto: Renato Branđolica Foto: Renato Branđolica

Ponovo smo, 14.listopada, bili u Varaždinu, no ovoga puta to je bilo baš specifično. Mladostaši su putovali „svojim“ autobusom, a da stvar bude upečatljivija, ni taj nam nije bio dovoljan, pa smo morali na put s dva autobusa. Pogledajte u galeriji slika kako je to lijepo i upečatljivo. Prvi smo klub u Hrvatskoj (atletski, dakako), koji se s time hvalimo, da imamo „svoj“ autobus, a da na natjecanje idemo s više od 100 natjecatelja.

Dodatni razlog za dobro raspoloženje je i ukupno 10 zlata, 9 srebra i 10 bronci, tj. 29 medalja u Varaždinu, posebno je lijepo bilo vidjeti naše brojne pobjedničke štafete. Najuspješniji klub je Međimurje (15-12-7), ispred Slobode iz Varaždina (12-8-9).
Rezultati? Pogledajte:

60m visoki start, limačice
4. Dora Perković – 9.14
5. Sara Kovač – 9.17
7. Eva Barbarić – 9.42
10. Dorotea Strojin – 9.71
14. Ana Sikirić – 9.91
15. Bala Steinocher - 9.97
22. Petra Bukovčan - 10.27
30. Paulina Bilić - 10.51
35. Matea Mijatović - 10.62
47. Mia Gordana Ovčariček - 11.21
49. Eva Martinek - 11.37
50. Korina Matko - 11.46
53. Lucija Mekterović - 11.57
56. Dora Kelečić - 12.19
60. Lucija Riđić - 12.83
62. Lota Tkalec - 13.31

200m visoki start, limačice
1. Iva Jović - 28.55
3. Laura Matko - 29.47
5. Josipa Klišanin - 30.88
14. Jana Radušić - 31.95
21. Anica Klarić - 33.87
31. Dina Fell - 36.23
33. Korina Maras - 36.62
40. Katarina Akmađić - 39.12

skok u dalj zona, limačice
1. Laura Matko - 4.45
2. Iva Jović - 4.40
4. Sara Kovač - 4.16
5. Eva Barbarić - 4.13
7. Josipa Klišanin - 4.03
12. Jana Radušić - 3.78
22. Ana Sikirić - 3.32
26. Bela Steinocher - 3.27
33. Mia Gordana Ovčariček - 3.20
34. Dorotea Strojin - 3.19
42. Petra Bukovčan - 3.06
46. Paulina Bilić - 2.92
50. Dina Fell - 2.80
51. Korina Matko - 2.76
55. Katarina Akmađić - 2.71
57. Lucija Mekterović 2.62
60. Eva Martinek - 2.56
66. Lota Tkalec - 2.24
69. Dora Kelečić - 2.14
- Korina Maras NM
- Lucija Riđić NM
- Matea Mijatović NM

vortex 130g, limačice
4. Dora Perković - 34.24
9. Anica Klarić -26.37

štafeta 4 x 60m visoki start, limačice
1. HAAK Mladost 1 (Sara Kovač, Josipa Klišanin, Laura Matko, Iva Jović) - 34.53
5. HAAK Mladost 2 (Anica Klarić, Jana Radušić, Eva Barbarić, Dora Perković) - 36.59

60m visoki start, limači
14. Lovro Jukić - 10.43
16. Ivan Šladarec - 10.56
20. Matej Šteko - 10.68
23. Marko Jurić - 10.79
26. Matej Mlinar - 11.11
28. Ante Klarić - 11.18
31. David Jušinski - 12.05
32. Matija Jurić - 12.36
34. Andrija Klišanin - 12.66
35. Ivan Riđić - 12.72
36. Kan Karalić - 13.09

200m visoki start, limači
2. Luka Fučko - 29.02
7. Jakov Klarić - 31.72
10. Karlo Matko - 32.40

skok u dalj zona, limači
6. Karlo Matko - 3.66
9. Jakov Klarić - 3.48
16. Andrija Lažeta - 3.35
19. Matej Šteko - 3.29
27. Sven Lovinčić - 3.02
28. Lovro Jukić - 3.01
33. Marko Jurić - 2.74
35. Ivan Šladarec - 2.66
37. Matej Mlinar - 2.52
39. Ante Klarić - 2.29
41. David Jušinski - 2.20
42. Andrija Klišanin - 2.11
43. Matija Jurić - 1.93
44. Kan Karalić - 1.90
- Ivan Riđić NM

vortex 130g, limači
14. Sven Lovinčić - 22.07

štafeta 4 x 60m visoki start, limači
1. HAAK Mladost (Matej Šteko, Karlo Matko, Jakov Klarić, Luka Fučko) - 36.41

60m, mlađe kadetkinje
1. Tonka Kunac - 8.46
3. Paula Plepelić - 8.48
6. Hana Šmid - 8.66
9. Paula Madić - 8.74
11. Nika Rakiđija - 8.92
14. Petra Sambol - 9.01
18. Marta Kaminski - 9.08
22. Jana Klišanin - 9.19
30. Lana Blažević - 9.52
32. Lorena Idžanović - 9.59
34. Mia Četa - 9.67
36. Laura Colnago - 9.69
38. Ela Hudika - 9.73
40. Maria Mihaljević - 9.83
47. Karla Šesto - 10.00
50. Charline Tihava - 10.10
53. Ana Bahunek - 10.62

300m, mlađe kadetkinje
11. Gloria Galić - 47.83
23. Marta Matanović - 53.21

200m prepone, mlađe kadetkinje
1. Tonka Kunac - 29.63
5. Jana Klišanin - 33.11

skok u dalj zona, mlađe kadetkinje
3. Paula Plepelić - 4.76
6. Nika Rakiđija - 4.45
10. Paula Madić - 4.35
12. Hana Šmid - 4.33
16. Lorena Idžanović - 4.14
21. Petra Sambol - 4.04
23. Marta Kaminski - 3.91
24. Marta Matanović - 3.80
25. Laaura Colnago - 3.80
30. Mia Četa - 3.64
33. Charline Tihava - 3.43
36. Ana Bahunek - 3.31

vortex 130g, mlađe kadetkinje
8. Ana Marija Vugec - 27.61
11. Lana Blažević - 23.93
12. Karla Šesto - 23.06
14. Marta Čotić - 14.79
15. Erna Erica - 14.15
- Ela Hudika NM

štafeta 4 x 100m, mlađe kadetkinje
1. HAAK Mladost 1 (Paula Plepelić, Petra Sambol, Nika Rakiđija, Tonka Kunac) - 53.60
6. HAAK Mladost 3 (Marta Kaminski, Jana Klišanin, Paula Madić, Hana Šmid) - 55.66
11. HAAK Mladost 4 (Ana Bahunek, Charline Tihava, Maria Mihaljević, Laura Colnago) - 1:04.43
- HAAK Mladost 2 (Ela Hudika, Gloria Galić, Lorena Idžanović, Lana Blažević) - DQ

60m, mlađi kadeti
9. Luka Trputac - 8.46

200m prepone, mlađi kadeti
3. Andrea Vanđelić - 32.69

bacanje kugle 3kg, mlađi kadeti
4. Sven Dobrečević - 7.38

200m, starije kadetkinje
3. Tara Marković - 27.06
5. Ema Lovinčić - 28.07
10. Nina Roth - 28.70
18. Nicole Kušanić Persuk - 29.79
18. Tiana Jakovljević - 29.79
23. Monica May Staraj - 30.50

300m prepone, starije kadetkinje
1. Helena Šporčić - 51.07
- Blanža Grgić - DNF

skok u dalj, starije kadetkinje
2. Lana Obućina - 4.39
3. Nina Roth - 4.26
6. Tiana Jakovljević - 4.13
12. Erna Lovinčić - 3.59

štafeta 4 x 100m, starije kadetkinje
1. HAAK Mladost 1 (Tiana Jakovljević, Erna Lovinčić, Nina Roth, Lana Obućina) - 52.97
2. HAAK Mladost 2 (Nicole Kušanić Persuk, Tara Marković, Blanža Grgić, Helena Šporčić) - 53.80

200m, stariji kadeti
3. Juraj Žinić - 24.00
5. Filip Sambol - 24.88
14. Borna Šoić - 28.54

600m, stariji kadeti
2. Mateo Ajdin - 1:30.05
4. Grigor Stojaković - 1:34.87
7. Filip Pranjić - 1:38.34
8. Mario Mlinar - 1:38.82

300m prepone, stariji kadeti
2. Juraj Žinić - 42.74
3. Luka Gabrić - 47.78

skok u vis, stariji kadeti
2. Filip Sambol - 1.65
6. Luka Gabrić - 1.45

4 x 100m, stariji kadeti
2. HAAK Mladost (Borna Šoić, Filip Sambol, Luka Gabrić, Juraj Žinić) - 50.71

200m, mlađi juniori
1. Manuel Jandroković - 23.40
11. Ivor Kleković - 25.90

1500m, mlađi juniori
7. Jan Zvonimir Nemet - 5:05.18

100m, starije juniorke
3. Nika Aralica - 15.62

400m prepone, stariji juniori
2. Domagoj Mutić - 1:00.75

100m, seniori
3. David Fogadić - 12.30

Foto: Renato Branđolica